WARUNKI ZAKUPU W SKLEPIE INTERNETOWYM

 

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia Twojego zamówienia, obsługi Twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane sprzedawcy

Exante Wydawnictwo Naukowe
dr Klaudia Pujer
Buforowa 24 lok. 10
52-131 Wrocław
NIP 886-279-84-19

 

Regulamin zakupu w sklepie internetowym

 

Cena

 

 1. Ceną zakupu jest cena widoczna przy książce na stronie internetowej w dniu złożenia przez Klienta zamówienia, powiększona o koszt przesyłki do Klienta.
 2. Cenna zakupu jest tożsama dla księgarń, bibliotek, hurtowni i klientów detalicznych.
 3. Książka oznaczona hasłem „w przedsprzedaży” oznacza, że w okresie przedsprzedaży danego tytułu książka objęta jest promocją cenową. Jej cena jest niższa o 15% od ceny regularnej. Przedsprzedaż trwa do 30 dni.

 

Cena z rabatem

 

 1. W przypadku jednorazowego zakupu większej liczby egzemplarzy jednej książki drukowanej Klientowi przysługuje rabat w wysokości:
 • od 20 egzemplarzy do 50 egzemplarzy – 2% rabatu,
 • od 51 egzemplarzy do 100 egzemplarzy – 5% rabatu,
 • od 101 egzemplarzy do 150 egzemplarzy – 9% rabatu,
 • od 151 do 200 egzemplarzy – 14% rabatu,
 • 201 egzemplarzy i powyżej 20% rabatu.

 

Zamówienie

 

 1. Celem złożenia zamówienia należy przejść na stronę sklepu, umieścić wybraną książkę w koszyku  i postępować zgodnie z instrukcjami. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma automatyczne potwierdzenie złożenia zamówienia. Po jego opłaceniu zostanie przesłana informacja dotycząca przyjęcia zamówienia do realizacji.
 2. Nie przyjmujemy zamówień telefonicznie, nie realizujemy również zamówień nieopłaconych.
 3. Jednorazowo ten sam Klient/Konsument można zamówić 2 egzemplarze papierowe książki. Ok. 70% stron książki zabezpieczona jest hologramem – plomba zabezpieczająca, stanowiącym integralny element książki. Po jej zerwaniu, zwrot książki nie będzie możliwy. Wolne od zabezpieczenia są strony początkowe. Ograniczenie w liczbie zamawianych egzemplarzy nie dotyczy przedsiębiorców. Dostarczane im książki wolne są również od zabezpieczeń w postaci plomb.
 4. Kolejny zakup egzemplarzy papierowych tego samego tytułu przez tego samego Klienta/Konsumenta w dowolnej liczby egzemplarzy papierowych możliwy jest po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Ograniczenie to nie dotyczy przedsiębiorców.
 5. Zamówienie należy opłacić do 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Zamówienia nieodpłacone, nie będą realizowane.  Realizacja zamówienia rozpoczyna się z chwilą wniesienia opłaty za zamówiony towar na rachunek bankowy sprzedawcy powiększonej o koszt dostawy. Opłatę za zamówienie należy wnieść na poniższy rachunek bankowy:
  mBank: 65 1140 2004 0000 3602 7821 4396

 

Przesyłka

 

 1. Wysyłka zamówienia ma miejsce z reguły do 24h. O ewentualnych opóźnieniach w dostawie towaru (np. w wyniku zamówienia dużej liczby egzemplarzy i konieczności uruchomienia „druku na życzenie”), Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo po złożeniu zamówienia. W przypadku tytułów oznaczonych hasłem „w przedsprzedaży”, należy kierować się informacją o dostępności wysyłki widoczną w opisie książki.
 2. Wszystkie książki papierowe wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (listy  priorytetowe polecone lub paczki pocztowe priorytetowe).

 

Koszt przesyłki na terenie Polski

 

Do ceny książki należy doliczyć opłatę za wysyłkę.

Koszt przesyłki na terenie Polski:

 • 1 egzemplarz: 8,00 zł (list polecony priorytetowy),
 • 2-10 egzemplarzy: 13,00 zł (list polecony priorytetowy),
 • 11-30 egzemplarzy: 35,00 zł (paczka pocztowa priorytetowa).

Przesyła powyżej 30 egzemplarzy (wycena kosztów dostawy). Prosimy o kontakt pod adresem wydawnictwo@exante.com.pl

 

Koszt przesyłki zagranicznej

Prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia, celem przekalkulowania kosztu dostawy.

 

Książki elektroniczne (ebooki) w trzech formatach (pdf, epub, mobi) wysyłane są na adres elektroniczny (e-mail)  Klienta podany w formularzu zamówienia  po opłaceniu zamówienia.

 

Zwroty i reklamacje

 

ZWROTY

 

Książki papierowe

 1. Każdy  Klient będący Konsument w rozumieniu kodeksu cywilnego ma prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu książek pełnowartościowych zakupionych za pośrednictwem strony exante.com.pl lub wydawnictwoexante.pl w terminie 14 dni od odebrania książek bez podania przyczyny, pod warunkiem że: towar nie był używany, kopiowany, jak również nie został zniszczony. Ok. 70% stron książki zabezpieczona jest hologramem – plomba zabezpieczająca, stanowiący integralny element książki. Po jej zerwaniu, zwrot książki nie będzie możliwy. Wolne od zabezpieczenia są strony początkowe.
 2. Zwracany towar należy odesłać na adres sprzedawcy, łącznie z formularzem zwrotu dostępnym TU.
 3. Zwroty przyjmujemy wyłącznie od Konsumentów, nie przedsiębiorców.
 4. Towar należy odesłać nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Klient poinformował Wydawcę o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli towar zostanie odesłany przed upływem terminu 14 dni.
 5. Pieniądze z tytułu płatności za książkę (w tym koszt dostawy w wysokości najtańszego sposobu dostawy aktualnie oferowanego przez Wydawcę) zostaną zwrócone w terminie 14 dni na rachunek bankowy Klienta wskazany w formularzu zwrotu.
 6. Wydawca nie przejmuje  paczek i listów za pobraniem. Koszt odesłania towaru (książki) ponosi Konsument.

Książki elektroniczne (e-wydania) – zwroty

 

Płatność za książkę elektroniczną (e-book) nie podlega zwrotowi po przekazaniu ebook’a Klientowi.

 

REKLAMACJE

 

Wady fabryczne

 

 1. Każdy egzemplarz książki przed wysyłką do Klienta jest weryfikowany pod względem ewentualnych wad czy uszkodzeń fabrycznych (powstałych na etapie druku czy transportu). Jeżeli jednak zakupiona książka papierowa lub elektroniczna posiada wady fabryczne, prosimy o kontakt pod adres wydawnictwo@exante.com.pl. Towaru nie należy odsyłać bez uprzedniego kontaktu ze Sprzedawcą.
 2. Sprzedawca nie wymienia błędnie zamówionych przez Klienta książek.
Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Ciasteczka wykorzystywane są wyłącznie do zachowania preferencji użytkownika. W celach statystycznych w witrynie zainstalowano Google Analytics. Celem wypisania się ze śledzenia, czyli zablokowanie zbierania danych przez Google Analytics, należy zainstalować w przeglądarce internetowej dodatek do przeglądarki blokujący Google Analytics. Do pobrania łącznie z instrukcją instalacji tu: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Przedsprzedaż książki! Przygotowanie rozprawy doktorskiej. Aspekty teoretyczno-empiryczne. Poradnik dla kandydata do stopnia naukowego doktora. Szukaj w sklepie Zamknij