Aktualnie w ofercie dostępne są szkolenia stacjonarne.

Najbliższe szkolenia stacjonarne

Najbliższe szkolenia online

 TERMIN
 TYP SZKOLENIA TYTUŁ WEBINARIUM CENA OD OS.
USTALAMY TERMIN
WEBINARIUM (szkolenie online) Habilitacja 2.0 – szkolenie dla kandydatów do stopnia naukowego doktora habilitowanego
… PLN
ZGŁOŚ UDZIAŁ
USTALAMY TERMIN WEBINARIUM (szkolenie online) Redagowanie tekstów naukowych – publikacje naukowe w teorii i praktyce … PLN
ZGŁOŚ UDZIAŁ
USTALAMY TERMIN WEBINARIUM (szkolenie online) Przygotowanie rozprawy doktorskiej. Aspekty teoretyczno-empiryczne … PLN
ZGŁOŚ UDZIAŁ
USTALAMY TERMIN WEBINARIUM (szkolenie online) Korekta i redakcja tekstu naukowego – warsztat … PLN
ZGŁOŚ UDZIAŁ
USTALAMY TERMIN WEBINARIUM (szkolenie online) Redagowanie pracy dyplomowej: licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej. Szkolenie dla studentów … PLN
ZGŁOŚ UDZIAŁ
USTALAMY TERMIN WEBINARIUM (szkolenie online) Etykieta w środowisku naukowym. Akademicki ‘savoir-vivre’ w teorii i praktyce … PLN
ZGŁOŚ UDZIAŁ

 

Dostęp do poprzednich edycji webinarów

 

Jeżeli nie masz czasu na udział w szkoleniu stacjonarnym lub webinarium w wyznaczonym terminie, zapraszamy do zakupu nagrania z ostatniej edycji webinarium. Szczegóły w sklepie.

 

Zamówienie webinarium

 

Istnieje możliwość przeprowadzenia wybranego webinarium w innym terminie. W celu zarezerwowania terminu prosimy o kontakt mailowy pod adresem szkolenia@exante.com.pl lub telefoniczny pod numerem tel. [+48] 606 168 165. Minimalna liczba uczestników webinaru zamówionego to 2 osoby.

 

Webinarium (e-szkolenie) a szkolenie stacjonarne

 

Od połowy marca 2020 r. wszystkie szkolenia stacjonarne realizowane są również w formie interaktywnej, mianowicie webinarium (szkolenia online).

 

Zagadnienia i materiały szkoleniowe

 

Materiał omawiany na e-szkoleniu jest zgodny z materiałem analizowanym w trakcie szkolenia stacjonarnego. W przypadku webinarium uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe i certyfikat uczestnictwa po szkoleniu (materiały wysyłamy pocztą), z kolei w przypadku szkolenia stacjonarnego materiały szkoleniowe i certyfikat potwierdzające udział w spotkaniu prowadzący przekazuje uczestnikom w dniu szkolenia. W trakcie webinarium uczestnicy widzą na ekranach swoich urządzeń materiały szkoleniowe i mają prawo na bieżąco je komentować oraz zadawać pytania.

 

Dzień szkoleniowy

 

E-szkolenie, w odróżnieniu od szkolenia stacjonarnego, podzielone jest najczęściej na dwa dni szkoleniowe (dzień po dniu) i może być realizowane w różnych godzinach oraz dniach tygodnia. Szkolenia stacjonarne przeprowadzamy wyłącznie w weekendy – materiał omawiany jest w trakcie 9-godzinnego szkolenia, w trybie jednodniowym. W przypadku webinarium dzień szkoleniowy zwykle liczy 4,5–5 h.

 

Cena – opłata za udział w e-szkoleniu

 

Opłata szkoleniowa za udział w webinarium jest stała. W przypadku szkoleń stacjonarnych opłata ta jest zmienna i uwarunkowana lokalizacją organizacji szkolenia. Ponadto uczestnicy nie ponoszą kosztów okołoszkoleniowych, np. dojazdu, wyżywienia, noclegu w hotelu itp., i oszczędzają czas.

 

Rejestracja i przebieg webinarium

 

  1. Udział w webinarium należy zarejestrować za pośrednictwem formularza rejestracji dostępnego w zakładce „Rejestracja” (przekierowanie do poszczególnych stron nastąpi po kliknięciu opcji „Zgłoś udział” w tabeli uwzględnionej na niniejszej stronie internetowej).
  2. W odpowiedzi uczestnik otrzyma wiadomość e-mail potwierdzającą rejestrację i zawierającą informacje niezbędne do wniesienia opłaty szkoleniowej.
  3. Po opłaceniu udziału w e-szkoleniu Organizator udostępni uczestnikowi zaproszenie do udziału w e-szkoleniu w formie linku, który w terminie zaplanowanego e-szkolenia pozwoli dołączyć do tzw. pokoju webinarowego, czyli wziąć udział w e-szkoleniu. W osobnej wiadomości zostanie udostępniona instrukcja udziału w e-szkoleniu. Do komfortowego udziału w webinarium niezbędny jest jedynie dostęp do stabilnego łącza internetowego, komputer stacjonarny lub laptop (bądź inne urządzenie mobilne) oraz mikrofon (ewentualnie kamera internetowa). Mikrofon jest niezbędny, ponieważ umożliwi udział w dyskusji.
  4. Wszyscy uczestnicy webinarium na bieżąco mają wgląd w materiały omawiane przez prowadzącego, każdy z nich może w dowolnym momencie zabrać głos. Dyskusja prowadzona jest w czasie rzeczywistym.
error: Treść jest chroniona.