Dla organizatorów imprez i osób szukających ciekawych wydarzeń – naukowych, szkoleniowych, rozrywkowych, artystycznych…

 

Portal dodaj-impreze.pl, będący w istocie kalendarzem imprez w Polsce, powstał z myślą o organizatorach wydarzeń online i stacjonarnych, jak i osobach poszukujących informacji o imprezach zaplanowanych do realizacji w 2022 i 2023 roku.

 

Kategorie imprez – tematyka publikowanych informacji

Informację o imprezie w Polsce możesz znaleźć lub dodać w dwudziestu kategoriach, m.in. szkolenie, konferencja naukowa czy branżowa, biznes, festiwal, imprezy, koncert, kulinaria, literatura, motoryzacja, nauka. Portal publikuje informacje o eventach skierowanych do osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Na stronie głównej wyszczególniono przykładowe rodzaje imprez, o których możesz poinformować inne osoby, dodając wydarzenie do bazy poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego.

 

Aktualna informacja o statusie imprezy

Osoby przeglądające treści o imprezach w Polsce zebrane w portalu dodaj-impreze.pl uzyskują informacje na temat aktualnego statusu wydarzenia. Każdy wpis o imprezie otrzymuje trzy statusy: wydarzenie nadchodzące, impreza w trakcie oraz impreza zakończona. Po zakończeniu wydarzenia informacja o imprezie zostaje przeniesiona do archiwum wydarzeń w Polsce. Takie rozwiązanie jest szczególnie ważne na cele zaplanowania udziału w wydarzeniu, ale stwarza również możliwość wzięcia udziału w imprezie (dołączenia do grona uczestników) w trakcie wydarzenia. Dotyczy to w szczególności imprez wielodniowych czy nawet wielotygodniowych (np. wystawa kilkumiesięczna).

 

Promuj się bez opłat

Publikacja informacji o wydarzeniu jest nieodpłatna. Warunkiem dodania informacji o imprezie w Polsce jest wypełnienie formularza zgłoszenia wydarzenia. Po pozytywnej moderacji wpis o evencie pojawi się w sekcji prezentującej wydarzenia nadchodzące, a informacja o imprezie będzie wyświetlana w wynikach wyszukiwania do czasu zakończenia imprezy.

 

Imprezy w Polsce dziś, jutro, za tydzień, za rok…

Wyszukiwarka imprez dostępna na stronie dodaj-impreze.pl umożliwia precyzyjne znalezienie interesującej imprezy w dowolnym terminie. Są osoby, które szukają ciekawych imprez ad hoc, pragnąc zorganizować sobie czas wolny, który akurat zyskały, ale są też i takie, które chcą zaplanować udział w imprezie z dużym wyprzedzeniem czasowym.

 

Archiwum imprez w Polsce

Informacja o wydarzeniach zakończonych przenoszona jest do archiwum imprez. Pozwala to na zainteresowanie osób rozważających udział w danej imprezie poprzez promocję ex post, co jest szczególnie ważne przy wydarzeniach cyklicznych. Nawet jeżeli informacja o kolejnym terminie imprezy nie zostanie zaktualizowana przez organizatora wydarzenia, osoby zainteresowane imprezą mogą odszukać wzmiankę na temat eventu, korzystając z bazy wydarzeń zakończonych.

error: Content is protected !!